O mnie

Ewa, zamieszkująca okolice Warszawy, kochająca książki i muzykę, od niedawna pani mgr. To tak w skrócie.
Kolejnym moim hobby są seriale, na swoim koncie mam już ich dość dużą liczbę. Ich tematyka jest niezwykle różnorodna, od młodziezowych "Pamiętników wampirów", przez "Scandal", "Suits", "Grę o tron", "Outlander", "Peaky Blinders" aż po "Sherlock'a". O! I polecam jeszcze "Orphan black" - chyba mniej znane, a bardzo dobre.
Co jeszcze...? Uwielbiam kawę! W każdej jej postaci. Lubię także piec słodkości, ale bardzo rzadko znajduję na to czas. W miarę możlwości lubię także poznawać nowe miejsca, podróżować, a później w domu kolekcjonować, układać, przechowywać zdjęcia z wyjazdów.
Czasem łapię "fazę" na szukanie motywacji w życiu, na poprawę jego jakości, na zdrowe żywienie, na naturalne wspomaganie urody i w tym celu odwiedzam przeróżne blogi... :)

Lubię porządek, dlatego na moim blogu nie znajdziecie wielu wystrzałowych kolorów, różnorodnych grafik i niekończącego się "paska bocznego", ale mam nadzieję, że i tak będzie przyjemny dla oka.
Skąd tak nazwa, tam na górze? Chyba jak każdy lubię zjeść coś pysznego, smakowitego, i czasem dobra książka kojarzy mi się właśnie z takim przysmakiem, tyle, że dla ducha. Znalezienie i przeczytanie czegoś dobrego przynosi satysfakcję i przyjemność, prawda? :)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz